Didemgokce.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve sadece Didemgokce.com bünyesinde kullanılmaktadır. Üyelik formlarından toplanan bilgiler, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanılmamakta ve de satılmamaktadır.

Ödeme sırasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde didemgokce.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin didemgokce.com üzerinden, banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Didemgokce.com'a aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. 

Adres : Fahrettin Kerim Gökay cad Okul sok Altunizade sitesi B blok d1 Altunizade üsküdar İstanbul
E-mail: [email protected]

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR