Firmamız didemgokce.com  teslim tarihinden itibaren 3 iş günü içinde tarafımıza bilgi verilmekle birlikte değerli müşterilerimizin Değişim Hakkı'nı saklı tutar. Değişim aynı ürünün farklı bir bedeni ile ya da seçeceğiniz farklı bir ürünle yapılabilmektedir. Firmamızın Mesafeli Sözleşmesi gereğince İADE alımı yoktur.

Firmamız deformasyona uğramış veya hatalı teslim edilmiş ürünler için değişim kargolarını karşılamayı kabul eder. Bu gibi durumlar için iletişim numaralarından irtibat kurulup anlaşmalı kargoya ait gönderi kodu istenmesi zorunludur.

Müşteri isteği üzerine yapılacak değişimlerde kargo ücretleri tarafımızdan karşılanmaz. İstenilen kargo şirketi ile GÖNDERİCİ ÖDEMELİ olacak şekilde gönderilmesi zorunludur. Kargo ücreti ödenmeyen gönderiler tarafımızdan kabul edilmez ve  teslim alınmadan geri gönderilir.

Değişim süreci ürünler alıcıya ulaştığı gün itibari ile başlar. Değişim yapmak isteyen müşterilerimiz whatsapp hattımızdan gerekli gönderim bilgilerini edinerek değişim sürecini devam ettirebilirler.

1 kez değişim yapan müşterilerimiz 2. kez değişim yapamayacağını kabul eder.

İNDİRİMLİ ÜRÜNLER ve İNDİRİMLİ KATEGORİSİNDE BULUNAN İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDE DEĞİŞİM YAPILAMAYACAĞINI BEYAN EDER İYİ ALIŞVERİŞLER DİLERİZ.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR