Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplerle doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan didemgokce.com sorumlu değildir. 

Didemgokce.com işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfası veya sosyal mecralar için de geçerlidir.

Didemgokce.com sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

İnternet sitesinde bulunan hiçbir materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Didemgokce.com'un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Değişim hakkınız ürünün elinize ulaştığı günden itibaren 3 gündür. Değişim isteklerinde kargo bedeli müşteriye yansıtılacaktır. Aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde, ürün/ürünlerin değişimini sağlayabilirsiniz.

Ürün değişim talebinizin işleme alınabilmesi için ürünün kullanılmamış olarak ve hasarsız tarafımıza ulaşmış olması gerekmektedir. Kusurlu olduğu düşünülen ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra, özel birimimiz tarafından incelenip, müşteriye o şekilde bilgi verilir. didemgokce.com bu şartlar dışında hiç bir değişimi kabul etmeyeceğini kanunen burada beyan etmektedir. 

 

 

 

Didemgokce.com, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR